ViaBill Payments (1.0.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Spanish
kk: Испан

en: warning
kk: ескерту

en: Danish
kk: Дат
