ViaBill Payments (1.0.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Email
lv: E-pasts

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Denmark
lv: Dānija

en: Spain
lv: Spānija

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Right
lv: Pa labi

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Danish
lv: Dāņu
