ViaBill Payments (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: error
os: рæдыд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
