ViaBill Payments (1.0.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: error
ta: பிழை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Country
ta: நாடு

en: Center
ta: மையம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Denmark
ta: டென்மார்க்

en: Spain
ta: ஸ்பெயின்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Right
ta: வலது

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Danish
ta: தனிஷ்
