ViaBill Payments (1.0.2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Amount
el: Ποσό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Denmark
el: Δανία

en: Spain
el: Ισπανία

en: Right
el: Δεξιά

en: warning
el: προειδοποίηση
