ViaBill Payments (1.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Email
et: E-kiri

en: Amount
et: Kogus

en: Phone
et: Telefon

en: Denmark
et: Taani

en: Spain
et: Hispaania

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Right
et: Paremal

en: warning
et: hoiatus

en: Danish
et: Taani keel
