ViaBill Payments (1.0.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: error
fi: virhe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Amount
fi: Määrä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Denmark
fi: Tanska

en: Spain
fi: Espanja

en: Spanish
fi: espanja

en: Right
fi: Oikealla

en: warning
fi: varoitus

en: Danish
fi: tanska
