ViaBill Payments (1.0.2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Email
he: דוא"ל

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Denmark
he: דנמרק

en: Spain
he: ספרד

en: Spanish
he: ספרדית

en: Right
he: ימין

en: warning
he: אזהרות

en: Danish
he: דנית
