ViaBill Payments (1.0.2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: error
kn: ದೋಷ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Denmark
kn: ಡೆನ್ಮಾರ್ಕ

en: Spain
kn: ಸ್ಪೇನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Right
kn: ಬಲ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್
