ViaBill Payments (1.0.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: Denmark
ku: دانمارک

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Right
ku: ڕاست

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Danish
ku: دانمارکی
