ViaBill Payments (1.0.2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: API Key
lt: API raktas

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Denmark
lt: Danija

en: Spain
lt: Ispanija

en: Right
lt: Dešinė

en: warning
lt: įspėjimas
