ViaBill Payments (1.0.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: error
mr: तृटी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Spanish
mr: स्पॅनिश
