ViaBill Payments (1.0.2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Center
pl: Środek

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: API Key
pl: Klucz API

en: Amount
pl: Ilość

en: Phone
pl: Telefon

en: Denmark
pl: Dania

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Right
pl: Prawo

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Danish
pl: Duński
