ViaBill Payments (1.0.2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: error
pt: erro

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Login
pt: Entrar

en: Password
pt: Senha

en: Country
pt: País

en: Center
pt: Centrar

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Please enter a valid email address.
pt: Por favor, insira um endereço de email válido.

en: API Key
pt: Chave API

en: Amount
pt: Quantia

en: Phone
pt: Telefone

en: Denmark
pt: Dinamarca

en: Spain
pt: Espanha

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Right
pt: Direita

en: warning
pt: aviso

en: Danish
pt: Dinamarquês

en: Capture
pt: Captura

en: Capture payment
pt: Captura de pagamento
