ViaBill Payments (1.0.2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: error
ro: eroare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Țară

en: Center
ro: Centru

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Amount
ro: Suma

en: Phone
ro: Telefon

en: Denmark
ro: Danemarca

en: Spain
ro: Spania

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Right
ro: Dreapta

en: warning
ro: atenţie

en: Danish
ro: Daneză

en: Capture
ro: Captură

en: Capture payment
ro: Capturați plata

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
ro: Ați anulat verificarea la @gateway, dar puteți relua procesul de finalizare a plății atunci când sunteți gata.
