ViaBill Payments (1.0.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma
