ViaBill Payments (1.0.2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Email
sk: E-mail

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Amount
sk: Množstvo

en: Phone
sk: Telefón

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Spain
sk: Španielsko

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Right
sk: Vpravo

en: warning
sk: upozornenie

en: Danish
sk: Dánčina

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Capture payment
sk: Zachytiť platbu

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
sk: Platba nebola uskutočnená na @gateway, ale keď budete pripravení, môžete pokračovať v procese platby tu.
