ViaBill Payments (1.0.2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: error
vi: lỗi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Country
vi: Quốc gia

en: Center
vi: Giữa

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Amount
vi: Số lượng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Right
vi: Phải

en: warning
vi: cảnh báo
