ViaBill Payments (1.0.3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Amount
ar: المبلغ

en: Denmark
ar: الدانمارك

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Right
ar: اليمين

en: warning
ar: تحذير

en: Danish
ar: دنماركية
