ViaBill Payments (1.0.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: error
ast: fallu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: Spain
ast: España

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Right
ast: Derecha

en: warning
ast: avisu
