ViaBill Payments (1.0.3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: error
bn: ত্রুটি

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Email
bn: ইমেইল

en: Spain
bn: স্পেন

en: warning
bn: সতর্কীকরণ

en: Danish
bn: ডেনিশ
