ViaBill Payments (1.0.3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: error
cy: gwall

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Phone
cy: ffôn

en: Denmark
cy: Denmarc

en: Spain
cy: Sbaen

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: warning
cy: rhybudd

en: Danish
cy: Daneg
