ViaBill Payments (1.0.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Email
eu: Eposta

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Spain
eu: Espainia

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Right
eu: Eskuina

en: warning
eu: abisua

en: Danish
eu: Daniera
