ViaBill Payments (1.0.3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: warning
ga: rabhadh
