ViaBill Payments (1.0.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Denmark
ka: დანია

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Danish
ka: დანიური
