View in Browser (2.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Add
ast: Amestar

en: All
ast: Too

en: Key
ast: Llave

en: Deleted
ast: Desaniciáu
