View in Browser (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: - None -
az: - heç nə -

en: Add
az: Əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Module
az: Modul

en: Key
az: Açar

en: Deleted
az: Silindi

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
