View in Browser (2.0.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Add
cs: Přidat

en: Mail
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Module
cs: Modul

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Key
cs: Klíč

en: Deleted
cs: Smazáno

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Lifetime
cs: Životnost

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Library
cs: Knihovna
