View in Browser (2.0.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Link
gu: કડી

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Mail
gu: મેઇલ

en: All
gu: બધા

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Key
gu: ચાવી

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: About
gu: વિશે
