View in Browser (2.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: - None -
id: - Tiada -

en: Link
id: Tautan

en: Add
id: Tambah

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Mail
id: Email

en: All
id: Semua

en: Module
id: Modul

en: 1 day
id: 1 hari

en: Key
id: Kunci

en: Deleted
id: Terhapus

en: 1 week
id: 1 minggu

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Library
id: Pustaka
