View in Browser (2.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Add
is: Bæta við

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Mail
is: Póstur

en: All
is: Allt

en: Module
is: Eining

en: 1 week
is: 1 vika

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
