View in Browser (2.0.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Add
ja: 追加

en: Mail
ja: メール

en: All
ja: すべて

en: Module
ja: モジュール

en: 1 day
ja: 1日

en: Key
ja: キー

en: Token
ja: トークン

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Lifetime
ja: 有効期間

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 week
ja: 1週間

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Library
ja: ライブラリー
