View in Browser (2.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Add
km: បន្ថែម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Key
km: សំខាន់

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
