View in Browser (2.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
