View in Browser (2.0.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Add
lt: Pridėti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Mail
lt: Paštas

en: All
lt: Visi

en: Module
lt: Modulis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Key
lt: Raktas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Library
lt: Biblioteka
