View in Browser (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: All
nn: Alle

en: Deleted
nn: Sletta

en: Library
nn: Bibliotek
