View in Browser (2.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Add
ps: زیاتول

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Key
ps: کيلی

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
