View in Browser (2.0.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Add
ro: Adaugă

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Mail
ro: E-mail

en: All
ro: Toate

en: Module
ro: Modul

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Deleted
ro: Șters

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-
