View in Browser (2.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Add
ta: சேர்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Module
ta: கூடகம்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Key
ta: சாவி

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
