View in Browser (2.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: - None -
vi: - Không -

en: Link
vi: Liên kết

en: Add
vi: Thêm

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Mail
vi: Thư

en: All
vi: Tất cả

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Key
vi: Khóa

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Library
vi: Thư viện
