View in Browser (2.1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Add
he: הוספה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Mail
he: מייל

en: All
he: הכל

en: Module
he: מודול

en: 1 day
he: יום אחד

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Deleted
he: נמחק

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Library
he: ספריה
