View in Browser (2.1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Add
tr: Ekle

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Mail
tr: Posta

en: All
tr: Tümü

en: Module
tr: Modül

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Key
tr: Anahtar

en: Token
tr: Simge

en: Deleted
tr: Silindi

en: Email body
tr: E-posta metni

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 week
tr: @count hafta

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Library
tr: Kütüphane
