View in Browser (2.1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Add
af: Voeg by

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Mail
af: E-pos

en: All
af: Alle

en: Deleted
af: Uitgewis

en: 1 month
af: 1 maand

en: Library
af: Biblioteek
