View in Browser (2.1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Add
bg: Добави

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: All
bg: Всички

en: Key
bg: Ключ

en: Deleted
bg: Изтрито
