View in Browser (2.1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Add
et: Lisa

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Mail
et: E-post

en: All
et: Kõik

en: Module
et: Moodul

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Deleted
et: Kustutatud

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -
