View in Browser (2.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
