View in Browser (2.1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
