View in Browser (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Mail
ne: पत्र

en: All
ne: सबै

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
