View in Browser (2.0.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Add
sk: Pridať

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Mail
sk: Pošta

en: All
sk: Všetky

en: Module
sk: Modul

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Key
sk: Kľúč

en: Deleted
sk: Odstránený

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Library
sk: Knižnica
