View in Browser (2.1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Add
sv: Lägg till

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Mail
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Module
sv: Modul

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Deleted
sv: Borttaget

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Lifetime
sv: Giltighetstid

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Library
sv: Bibliotek
